KURSY DLA DZIECI

Studentami Naszej szkoły głównie są dzieci. Nauka języka angielskiego to sama radość połączona z nauką. Nasi mali uczniowie z ogromną chęcią przychodzą na zajęcia nie tylko angielskiego. Jest to niezwykła przyjemność i wielkie wyzwanie uczyć małe dzieci języków innych krajów. Dialog dla swoich uczniów przygotował program nauczania dostosowany do każdej grupy wiekowej. Zajęcia prowadzą lektorzy, nauczyciele lubiący pracę z dziećmi. Z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Wiedza zdobyta w Dialogu przekłada się na osiągniecia i małe sukcesy naszych studentów z czego jesteśmy bardzo dumni.

książki dla dzieci

KURSY DLA MŁODZIEŻY

Pogotowie językowe dla dzieci i młodzieży.
Twoje dziecko ma zaległości w szkole? Nie radzi sobie samo z nadrobieniem materiału?
Zaległości wciąż rosną? Nie zastanawiaj się i zgłoś się do Naszej szkoły o pomoc. Oferujemy zajęcia indywidualne, które pozwolą nam w 100% wychwycić braki w wiadomościach. Postaramy się Twojemu dziecku krok po kroku wytłumaczyć to co nie zrozumiałe. Uzupełnić braki w gramatyce i konwersacji. Zapraszamy na korepetycje do Dialogu.

GIMNAZJUM

Przygotowujemy uczniów do egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Oferujemy zajęcia w małych grupach z uwzględnieniem potrzeb indywidualnych uczniów, przystępne wyjaśnienie gramatyki, powtórkę słownictwa i ćwiczenia w formach egzaminacyjnych. Ponadto uczniowie będą mieli okazję w przyjemnym i wspierającym środowisku przełamać swoją barierę językową, gdyż będą oni proszeni o jak najczęstsze wypowiadanie się w języku angielskim w trakcie zajęć. Przewidywany czas trwania kursu: 100 godzin * minimalna ilość osób uczestniczących w kursie 5.

MATURA

Oferujemy kursy przygotowujące do matury podstawowej oraz rozszerzonej 2016/2017 z języka angielskiego. W ramach zajęć oferujemy kompleksowe przygotowanie zarówno do egzaminu ustnego jak i pisemnego, szczegółowe omówienie kryteriów egzaminacyjnych, ćwiczenia na arkuszach do matury ustnej i pisemnej oraz kompleksowe powtórzenie gramatyki i słownictwa. Przewidywany czas trwania kursu: 100 godzin * minimalna ilość osób uczestniczących w kursie 5 ZAPISY JUŻ OD SIERPNIA !!

książki dla młodzieży i dorosłych

Centrum Nauki Języków Europejskich
nauka języków dla dzieci Rumia

KURSY DLA DOROSŁYCH

Kursy języka angielskiego oparte są na metodzie BEZPOŚREDNIEJ Pozwala ona na przyswojenie języka w sposób jak najbardziej naturalny poprzez częste powtarzanie, rozumienie ze słuchu i mówienie. Gramatyka jest narzędziem ułatwiającym komunikację. Nowe słowa wprowadzane są zawsze w odpowiednim kontekście, co sprzyja ich zapamiętywaniu. Podczas zajęć słuchacze uczą się brzmienia nowych słów oraz od samego początku używają ich w zdaniach. Sposób prowadzenia zajęć metodą bezpośrednią powoduje, że każdy uczestnik kursu jest w równym stopniu zaangażowany w zajęcia. Jest bardzo skuteczna w „walce” z tzw. „blokadą językową”. Dzięki tej metodzie nasi uczniowie wyznają zasadę: „lepiej mówić z błędami, niż wcale”. Lektorzy prowadzący zajęcia mówią w tempie naturalnym, co zmniejsza tendencję uczniów do tłumaczenia zdań w głowie z języka angielskiego na język polski - i odwrotnie. Nasze kursy języka metodą BEZPOŚREDNIĄ dają szybkie i zaskakujące rezultaty. Zapraszamy wszystkich, których celem jest po prostu mówić po angielsku

OFERTA DLA FIRM

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów biznesowych, proponujemy szeroki zakres szkoleń językowych. Jeżeli w Państwa firmie istnieje potrzeba komunikacji z kontrahentami w języku obcym to znaczy, że potrzebujecie profesjonalnego szkolenia. Kursy realizowane są metoda bezpośrednią, dzięki której Wasi pracownicy w zaskakująco szybkim tempie zaczną posługiwać się swobodnie w obcym języku. Jesteśmy przekonani, że wysoko wykwalifikowana kadra podniesie prestiż państwa firmy i zwiększy jej osiągnięcia. W naszej ofercie posiadamy kursy biznesowe języka: angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, norweskiego, francuskiego, rosyjskiego oraz włoskiego. Zakres tematyczny kursu ustalany jest indywidualnie. Obejmuje on słownictwo branżowe – w zależności od zapotrzebowania jak i ogólne.

szkoła językowa Rumia

Dialog
ul. Dąbrowskiego 53 lok. 2 - 3
Rumia